درباره ما. دلوان

درباره دلوان

داستان ما

دلوان توسط یک تیم 6 نفره در حوزه تولید نرم افزار تخصصی ، طراحی سایت و بهینه سازی و سئو سایت به عنوان شروع کار خود را آغاز کرد. با گذشت زمان بخش بازاریابی مجموعه و فروش تشکیل گشت و شرکت دهکده دیجیتال دلوان با سرعت زیادی شروع به اجرای پروژه های مختلف در حوزه دیجیتال مارکتینگ نمود. با گذشت مدت کوتاهی مجموعه تلاش خود را برای بهینه کردن هر چه بیشتر فرآیند توسعه سیستمی به جهت کیفیت تولیدات و افزایش سرعت تولید و پاسخگویی به نیاز های مشتری را هدف خود قرار داد و در این راستا به اهداف بسیار بزرگی نائل شد.

با گذشت بیش از 4 سال از فعالیت مجموعه، این شرکت توانسته به بیش از 100 مشتری خدمت رسانی کند. طراحی بیش از 150 وبسایت، 200 طراحی گرافیکی ، 80 پروژه بهینه سازی وبسایت و تولید انواع اپلیکیشن های موبایلی و نرم افزار های تحت وب برای نیاز های مختلف مشتریان تنها بخشی از فعالیت های دلوان در این مدت بوده است. 

ویژگی های شاخص مجموعه از ابتدا تا کنون نوآوری های بی وقفه، متخصصین جوان و توانمند، و تلاش برای توسعه هر چه بیشتر کسب و کارهای طرف قرارداد خود بوده است. آنلاین سازی کسب و کارها و کمک از طریق نرم افزار و بستر اینترنت به کسب و کار ها مهم ترین هدف دلوان بوده که با جدیت گام در این راه نهاده و توانسته با تلاش تیم خود کسب و کارهای بسیار زیادی را توانمند کند.

خدمات ما در دلوان

مهم ترین هدف ما در دلوان بهبود و رونق کسب و کار شما و افزایش مشتریانتان است که در نهایت منجر به افزایش درآمدتان شود. تبدیل کاربران و مشتریان موقت به مشتریان دائمی و وفادار، با توجه به هر کسب و کار فنون و روش های مختلفی دارد که مهم ترین اصل آن به روز بودن کسب و کار شماست. برای همین منظور اینکه چه نوع خدمتی برای کار شما مناسب است را پس از مشاوره با ما به راحتی می شناسید و در راستای به روز کردن کارتان قدم اولیه را برمی دارید. در این راه ما با شما همراه هستیم و در هر زمانی می توانید روی کمک ما حساب کنید…

اینفوگرافی روند-پیشرفت-دلوان

ارائه خدمات با بالاترین کیفیت

انجام فعالیت ها در سریع ترین زمان

پیگیری مستمر و تعهد بالا در ارائه خدمات

تیم حرفه ای ما در دلوان