ادموب AdMob چیست؟ راهنمای کسب درآمد و مزایای آن

گوگل ادموب چیست؟

یکی از داغ ترین بحث ها در تکنولوژی اندروید، نحوه کسب درآمد با استفاده از اپلیکیشن های اندروید است. در این مورد، AdMob گوگل بهترین پلتفرم برای اپلیکیشن ها برای کسب درآمد است. بیش از 1 میلیون برنامه از AdMob برای ایجاد درآمد قابل اعتماد با بیش از 1 میلیارد دلار به توسعه دهندگان استفاده می‌کنند.

 

ادموب چیست؟

admob ادموب

AdMob راهی برای Google فراهم می‌کند تا به توسعه دهندگان برنامه کمک کند تا از برنامه های خود درآمد بیشتری کسب کنند. AdMob با تطبیق تبلیغات با برنامه شما بر اساس معیارهایی که شما تعیین کرده اید کار می‌کند. تبلیغات توسط تبلیغ کنندگانی که می‌خواهند محصولات خود را تبلیغ کنند ایجاد و پرداخت می‌شود. از آنجایی که این تبلیغ‌کنندگان برای تبلیغات مختلف قیمت‌های متفاوتی می‌پردازند، میزان درآمد شما متفاوت خواهد بود.

 

ابزار AdMob چگونه کار می کند؟

برای بهره‌مندی از مزایای این ابزار شگفت‌انگیز، برای شما بسیار مهم است که بدانید این ابزار چگونه کار می‌کند و چگونه خدماتی را که انجام می‌دهد ارائه می‌کند. بنابراین، بیایید ابتدا روند کار AdMob را درک کنیم.

 

1.در اپلیکیشن فضایی برای تبلیغ خود ایجاد کنید

با انتخاب فضاهای تبلیغاتی در برنامه تلفن همراه خود در مکان هایی که می خواهید تبلیغات خود را در آن قرار دهید شروع کنید. پس از تصمیم گیری، می‌توانید واحدهای تبلیغاتی را به کد برنامه خود اضافه کنید.

 

2.تبلیغات با بالاترین عملکرد به گروه گسترده تری از کاربران می رسد

AdMob در شبکه خود همراه با برخی از شبکه های شخص ثالث دیگر کار می کند. این برای تجزیه و تحلیل و اطمینان از این است که تبلیغات با بالاترین عملکرد بیشترین نمایش را دارند.

مطالعه بیشتر  بازاریابی 360 درجه چیست؟

3.برنامه خود را به آهنربای پول تبدیل کنید

AdMob از همه چیز، از صورت‌حساب آگهی‌دهندگان گرفته تا شناسایی شبکه‌ها برای تبلیغات در برنامه شما، مراقبت می‌کند. در نهایت تنها کاری که باید انجام دهید دریافت سود و درآمد است. با این وجود، پرداخت ها مطابق با خط مشی های AdMob پیش بینی نشده است.

 

چگونه می توانید با AdMob از برنامه خود درآمد کسب کنید؟

ما چند نکته ساده داریم که می‌تواند شما را راهنمایی کند که چگونه می توانید آن دلار اضافی را با برنامه خود به دست آورید. این نکات به عنوان یک مزیت اضافی یا سوختی برای علوفه پتانسیل AdMob عمل می کند. اگر همه این اقدامات را به خوبی انجام دهید، می‌توانید از مزایایی که AdMob ارائه می‌کند استفاده کنید.

1.موضوع مورد تقاضا را جستجو کنید

اگر به طور تصادفی موضوعی را انتخاب کنید و شروع به تبلیغ روی آن کنید، بیشتر از اینکه فایده ای داشته باشد به شما آسیب می رساند. بنابراین، شما باید در مورد موضوعاتی که کاربران در آن زمان به آنها علاقه دارند تحقیق و شناسایی کنید و سپس تبلیغات خود را بر روی آنها توسعه دهید. این استراتژی کسب درآمد کاملاً ضروری است زیرا اگر تبلیغات مرتبط نباشند، کاربران آنها را سرگرم نخواهند کرد و RPM Impression آینده شما تحت تأثیر قرار خواهد گرفت.

 

2.Ad-filter ویژگی AdMob

فیلتر تبلیغات در AdMob یک ویژگی باورنکردنی است که می توانید از آن استفاده کنید تا بیشترین بهره را ببرید. شما کنترل کاملی دارید که چه تبلیغاتی در برنامه شما نمایش داده می شود، کجا و چه زمانی آن را نشان دهید. از این رو، می‌توانید از این فیلتر برای انتخاب مناسب‌ترین دسته‌های تبلیغاتی مرتبط با برنامه تلفن همراه خود استفاده کنید.

مطالعه بیشتر  روابط عمومی دیجیتال (DPR) و مزایای آن چیست؟

 

3.افزایش بهینه سازی و برندسازی مثبت اپلیکیشن

چند عامل وجود دارد که به طور ضمنی بر سود حاصل از AdMob تأثیر می گذارد. این ابزار یک ارتش یک نفره نیست، بنابراین چیزهایی وجود دارد که از برنامه شما برای اجرای جادوی خود نیاز دارد.

 

آموزش ایجاد شناسه واحد تبلیغات در AdMob:

همانطور که شروع به ایجاد این برنامه می کنید، ابتدا باید یک شناسه شناسه منحصر به فرد به نفع تبلیغ ایجاد کنید. بیایید ببینیم چگونه ممکن است!

تبلیغات بنری:

برای ایجاد واحد شناسه برای بنر تبلیغاتی، بخش کوچکی از صفحه را در دست خواهید گرفت. این در بالا یا حتی در بخش های پایین یا وسط قرار می گیرد. این معمولاً به نیازهای شخصی شما بستگی دارد.

تبلیغات بینابینی:

برای این واحد تبلیغاتی، شما از کل صفحه دستگاه استفاده خواهید کرد که به این معنی است که رابط کاربری برنامه را مسدود می کند.برای ایجاد شناسه واحد تبلیغات، ابتدا باید وارد حساب AdMob شوید. با کلیک مستقیم روی برنامه های کسب درآمد، با موفقیت ایجاد خواهید شد. پس از آن، برنامه را به صورت دستی اضافه خواهید کرد. نامی به برنامه و همچنین پلتفرم اندروید خود بدهید. پس از اتمام کار با آن، شناسه برنامه را تولید خواهید کرد.

 

در آخر

درآمد حاصل از برنامه‌ها به چند عامل مانند رتبه‌بندی‌ها و بررسی‌های برنامه‌تان و نحوه عملکرد برنامه‌تان در فروشگاه‌های برنامه بستگی دارد. برای این منظور، باید مطمئن شوید که با ترویج نظرات مثبت بیشتر، تصویر مثبتی از برنامه خود ایجاد می‌کنید. این به جذب کاربران بیشتر و افزایش زمان صرف شده در برنامه شما کمک می کند. این چیزی است که به دانلودهای بیشتر در برنامه شما و در نتیجه تأثیرگذاری بیشتر در تبلیغات درون برنامه ترجمه می‌شود. از تجربه خود در این زمینه برایمان صحبت کنید، تا دیگران هم از تجربیات شما استفاده ببرند، اگر مطلبی برای اضافه کردن به این مقاله دارید حتما آن را در اختیارمان قرار دهید و بگویید آیا تا به حال با ادموب برخورد داشته اید یا خیر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

مشاهده

سایر مقالات دلوان

تبلیغات نیتیو چیست

تبلیغات همسان چیست؟ (native ads)

تبلیغات همسان یا بومی مفهوم ایجاد تبلیغاتی است که با محتوای صفحه به قدری منسجم باشد، در طراحی ادغام شده و با رفتار پلتفرم سازگار

هک رشد یا خلق رشد چیست؟

هک رشد یا خلق رشد فرایندی است که با به کارگیری آن می‌توان کسب و کار‌ها را صرف نظر از حوزه فعالیت آن‌ها گسترش داد.